• Wpisów: 56
 • Średnio co: 16 dni
 • Ostatni wpis: 1 rok temu, 21:38
 • Licznik odwiedzin: 3 647 / 941 dni
 
haniula51
 
-Ale powróciła szkoła.
- NIEEE!!!!

Cześć, siema, z tej strony TzP, a to jest wpis, gdzie opowiem wam, jak wyjeb*** mi życie, a wiecie dlaczego? Przez głupią szkołę. Teraz muszę jeździć na ósmą do szkoły, i jeszcze do tego wracam o 16:00. Dali mi dodatkowe angielski, gdzie ja go nienawidzę, i jeszcze do tego, nie spotkam chłopaka w  którego się zakochałam w wakacjach, bo u siebie mam dożynki, przez to rodzice nie chcą mnie tam zawieść, gdzie będą aktualne zawody T_T. Pewnie w większość z was nie uwierzy, że się w ogóle zakochałam, ale jest taka prawda, on jest miły, rozumie człowieka, i potrafi pocieszyć każdego, i akceptuje mnie takiego jakiego ja jestem. Wiemy o siebie trochę, ale to nie przeszkadza, żeby się przyjaźnić, tak pewnie powiedziecie ,,Dlaczego się przyjaźnicie? Czy nie jesteście parą?". Nie jesteśmy, on nawet nie wie, że się w nim zakochałam. Dobra zmieńmy temat, wiecie jak mi dowalili że jutro będę musiała wracać po Wf, ale religię mam na 5 lekcji, a historię na 7. Japikole kto daje religie na piątej lekcji a historię na 7. Ja na religii się tak znudzę, że na historii zasnę, a na Wf będę przymulona. A jutro ma być ładna pogoda, a ja/my będziemy się kisić w tych szkołach. Powinni robić zajęcia na dworze jak jest ładna pogoda, wiecie, jak ja będę kiedyś dyrektorem szkoły to tak zrobię ;). Dobra to chyba wszystko co miałam wypowiedzieć, a i mam pytanie, czy chcecie żebym te opowiadania które piszę, pisała na innej stronie, tak abyście mogli sobie poczytać? Napiszcie mi w komentarzach. Dobra ja już kończę, życzę wam powodzenia w szkole, zaglądajcie na tzpczyta.blogspot.com/ bo tam recenzuje książki które przeczytałam, jest tam aktualnie 3 wypisane, ale chyba jutro będzie 4 o Trzynastolatkach. To co Do zobaczenia, pozdrawiam.
Tajemnicza z pomysłami

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Dziennik Zabójcy: Współczuję, naprawdę współczuję, nienawidzę piłki ręcznej, a do tego biegać, współczuję, a jeśli jesteś w drugiej g. jak ja to jeszcze mocniej współczuję bo to jest jakiś horror naprawdę, i wracam po tych seryjnych sparwdzianach.
   
 •  
   
  O Jezu, szkoła, tylko nie to! Dla mnie najgorszy jest W - F, bo mamy takiego wrednego babsztyla i jakąś godzinę skakania, biegania bez przerwy! Potem jeszcze trochę torturujących ćwiczeń i piłka ręczna...